Kontakty

Otevírací doba cukrárny

pondělí 7:00 - 17:00
úterý 7:00 - 17:00
středa 7:00 - 17:00
čtvrtek 7:00 - 17:00
pátek 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 17:00
neděle 12:00 - 17:00

Adresa                        Kontakt

Cukrárna family café               
Náměstí TGM 30                       +420 720 946 222
Golčův Jeníkov  582 82             cukrarna@family-cafe.cz

Výrobna family café                Zdeňka Šemíková (výrobna, rozvozy)
Nádraží 604                              +420 601 382 808
Golčův Jeníkov  582 82            vyrobna@family-cafe.cz

V případě svatebních objednávek volejte do výrobny.

IČ: 17540780
DIČ: CZ17540780

Příběh slovy Jindřicha Dvořáka

"Náš příběh je stále živý, neustále začínají jeho další a další etapy nejen v našich životech, ale také v životě naší cukrárny. Doufáme, že se pro Vás naše výrobna a cukrárna s kavárnou staly místem pro potěšení nejen sebe sama, ale také druhých.

Naším snem bylo vytvořit místo, kde zažijete výjimečné okamžiky a prožijete něco hezkého. Že to bude místo, kde budete moci někomu poděkovat, kde poznáte třeba svou pravou lásku, a nebo si sednete na kávu s vaší dlouholetou kamarádkou.

Vlastně to začalo náhodou, při jednom rozhovoru s cukrářkou, která mě přivedla na myšlenku otevřít cukrárnu s vlastní výrobou. A tak se i stalo.

V každém z nás je skrytá dětská touha mlsat sladké. A já jsem měl ten sen najednou na dosah ruky. Vše jsem propočítal, zjistil, obvolal a připravil podklady. S mým tátou, který byl nakonec investorem celé akce, jsme se rozhodli, že zkusíme vybudovat vlastní cukrárnu. Takovou, kde bude lidem opravdu chutnat a kde se budou cítit dobře. V mžiku jsme vymysleli i název - Cukrárna Familly - spojení rodiny a kávy ILLY, ale od toho jsme později upustili, protože nám lidé říkali, že neumíme anglicky. Tak jsme vytvořili nový název - Cukrárna family café.

Pustili jsme se do práce. V tomto oboru jsem tehdy neměl žádné znalosti a zkušenosti, naučil jsem se vnímat svět okolo sebe a zatraceně dobře improvizovat. 1. dubna 2013 jsme otevřeli výrobnu a 1. června 2013 i samotnou cukrárnu s kavárnou. Také nám záleželo na tom, aby naše skvělé zákusky doplnila kvalitní zmrzlina, a tak jsme zvolili vyhlášenou opočenskou.

Nutné je také zdůraznit, že by se nám tak nedařilo, nebýt všech zaměstnanců, kteří za tím stojí. Od kvalitních cukrářek, milé obsluhy až po marketingové oddělení. To vše doplněno o vynikající zákusky, dorty, zmrzlinu, báječnou kávu až po povznášející atmosféru.

Naše výrobky lidem chutnaly, a tak jsme rozšiřovali sortiment a začali naše dobroty zavážet i do dalších cukráren a obchůdků. V roce 2018 jsme začali budovat novou, zcela moderní výrobnu na centrále naší firmy.

Jako firma Ing. Vlastislav Dvořák jsme tu již téměř 30 let.

6. 1. 2019 jsme přetvořili kavárnu s cukrárnou dle pařížského stylu "náš obyváček pro veřejnost - náš druhý, poněkud veřejný, domov". Jsem vděčný jedné šikovné dívce, která dostala úžasný dar, a to umění zkombinovat všechno krásné do jednoho.

I přes nárůst výroby jsme zůstali rodinnou firmou. Jsme velcí (malí) tak akorát, abychom se mohli blýsknout skvělými produkty a nebýt anonymní továrnou. Zakládáme si na férovém jednání s našimi odběrateli. Cukrařina se stala součástí našich životů. Velmi vděčná je za to moje maminka, která z nás nejvíc mlsá a hlavně velmi ráda obdarovává své příbuzné a známé.

Rád bych tímto smekl klobouk před svým tátou, který mi dal důvěru proinvestovat jeho peníze, a samozřejmě před všemi zaměstnanci, kteří se na všem podíleli. Děkuji mnohokrát.

Přijďte k nám posedět a ochutnat zákusky, zmrzlinu a kávu. Rádi vás uvítáme."

Jindřich Dvořák