Velkoobchodní spolupráce

Vlastníte svou prodejnu či cukrárnu a máte zájem obohatit svůj sortiment našimi výrobky?

Jak už bylo zmíněno, vyrábíme dle tradičních, léty prověřených receptur a z těch nejkvalitnějších surovin.
Pečeme (dnes už pro někoho vzácné klasické zákusky), dorty, rolády, řezy a jakékoliv zákusky dle nabídky či přání zákazníka.
Pečeme narozeninové,svatební a dorty na přání.
Též pečeme pro každou příležitost (Vánoce, Velikonoce, narozeniny, svatby, apod.)

Jsme schopni zajistit rozvoz zdarma do vzdálenosti 30 km. Dále dle domluvy.

Kontakt:

+420 601 382 808
Zdeňka Šemíková
vyrobna@family-cafe.cz

V roce 2019 jsme dokončili moderní výrobnu o rozloze 500 m2, protože jsme si uvědomili, že už nestačí jen kvalitní ruční práce našich cukrářek a kvalitní suroviny, ale i moderní technologie. 

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?

  • Dbáme na kvalitní suroviny. Používáme pravou šlehačku, tj. 35% smetanu, máslo s 82% tuku. Ovoce vybíráme čerstvé dle ročního období, ale když není ta pravá sezóna, pracujeme s kvalitním mraženým ovocem. V zimě jsou lepší prvotřídní mražené jahody než ty „čerstvé“ – bez chuti a vůně.
  • Víme, že zákazníkům naše produkty chutnají. O úspěších našich zákusků svědčí i čísla: máme stále více meziroční nárůst jejich prodeje. Vše navíc testujeme v naší kavárně v Golčově Jeníkově na Náměstí TGM 30.
  • Jsme česká rodinná firma, ne anonymní velkovýroba.
  • Je nám bližší řemeslo než průmysl. Sledujeme trendy moderní gastronomie, účastníme se školení a zároveň ctíme tradiční cukrařinu. Už 8 let.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi Vás přijedeme navštívit s ochutnávkovou krabicí, seznámíme Vás s našimi velkoobchodními cenami a s našimi možnostmi. Kontaktujte nás na výše uvedeném čísle nebo e-mailu.